Başkanın Mesajı

 

BAŞKANIN MESAJI

 

Uzun yıllar inşaat dünyasının pek çok farklı alanında alt yapı ve üst yapı faaliyetlerinde bulunduk. Türkiye’nin herkesçe bilinen dev projelerinde görevler aldık. Geldiğimiz noktada kazandığımız bilgi, deneyim ve itibarla geleceğe daha güçlü adımlar atmaya karar verdik.

Artık direkt manada insanların hayatına dokunmak, tecrübemizle birlikte daha özellikli çalışmalar sergilemek ve de şirketçe daha büyük ivmeler kaydetmek amacıyla markalı konut projelerine odaklandık.

Bu şirketimiz için önemli ve büyük bir değişim hareketi ve yeni bir vizyon demekti. En başta aramıza katılan yeni çalışma arkadaşları ve yeni çözüm ortaklıklarıyla bir yapılanma içine gittik. Ardından yapacaksak en iyisi olmalı mantığıyla işlere soyunduk. Şirket kültürümüzün olmazsa olmazı “kaliteyi” ön planda tutarak; tasarım ve konfora önem veren iz bırakacak projeleri hayata geçirmeye çalıştık.

Yeni yolculuğumuzun ilk kilometre taşı Nev Mahal projesi oldu. Karkın çizgsinin ilk belirtileri olan projemiz özgün mimarisiyle ve bölgesine getirdiği yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıktı. Çıtayı daha da yükselterek bir prestij projesi diyebileceğimiz Otto Bella, üst düzey bir kalitenin sergilendiği özenli yaklaşımımızın bir göstergesidir.

En büyük sermayemizin insanların güveni olduğunu bilerek, çözüm ortaklarımızla beraber bizi tercih edenleri memnun etmeye, beklentilerinden fazlasını sunmaya devam edeceğiz. Her zaman daha iyiye ulaşma arzumuzla insan yaşamına artı değer katacak, günümüzün ötesinde yaşam fikirleri hayata geçirmeye çalışacağız.

Karkın’ın bugünlere ulaşmasında emek ve katkılarıyla rolü olan çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza, projelerimizi tercih ederek Karkın Ailesi’ni daha da büyüten, ileriye daha da umutla bakmamızı sağlayan müşterilerimize teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Fatih Karkın
Yönetim Kurulu Başkanı

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Karkın İnşaat pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@karkin.com.tr e-posta adresimiz veya 444 7 384 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.