Haberler

HABERİN DETAYLARI
2 Kasım 2017 Perşembe
Otto Bella, Abu Dhabi’de Uluslararası Yatırımcıyla Buluşuyor!

Karkın, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de bu yıl 9’uncusu gerçekleşen; IREIS 2017 Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda yerini aldı.

HABERİN DETAYLARI
28 Temmuz 2017 Cuma
Karkın'dan Yeni Proje

NEVMAHAL ile markalı konutlar üretmeye başlayan ve ardından OTTO BELLA ile Güzelce'ye yepyeni bir soluk getiren KARKIN, üçüncü markalı konut projesine başlamaya hazırlanıyor. İstanbul'un en değerli lokasyonlarından birinde inşa edilecek olan projenin villa konseptinde tasarlanması planlanıyor.

HABERİN DETAYLARI
30 Haziran 2017 Cuma
Otto Bella'da İnşaat Başladı!

Merakla beklenen OTTO BELLA projesi'nin ruhsat işlemları tamamlandı ve inşaatı başladı. 

HABERİN DETAYLARI
30 Mayıs 2017 Salı
Karkın Projeleri Fuarın İlgi Odağı Oldu

20-21 Mayıs’ta İstanbul Bosphorus Hilton’da düzenlenen olan 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap - Türk Zirvesi’nde KARKIN projeleri fuarın ilgi oldağı oldu.

HABERİN DETAYLARI
24 Mayıs 2017 Çarşamba
Nevmahal’de Örnek Daire Hazır

Çağdaş mimarisi ile Bağcılar’ın yaşam anlayışına yepyeni bir yorum getiren Nevmahal’de yaşam başlıyor.  Örnek dairesi de ziyarete açılan Nevmahal’de satılmayı bekleyen az sayıda daire kaldı.

HABERİN DETAYLARI
18 Mayıs 2017 Perşembe
11. Gayrimenkul Fuarı’ndayız

20-21 Mayıs’ta istanbul Bosphorus Hilton’da düzenlenecek olan 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap - Türk Zirvesi’nde 8 no’lu standta Nevmahal ve yeni projemiz Otto Bella projelerimizi ziyaretçilere tanıtacağız.

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Karkın İnşaat pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@karkin.com.tr e-posta adresimiz veya 444 7 384 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.