Karkın Projeleri Fuarın İlgi Odağı Oldu

Sal, 30 May 2017

 

20-21 Mayıs’ta İstanbul Bosphorus Hilton’da düzenlenen olan 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap - Türk Zirvesi’nde KARKIN projeleri fuarın ilgi oldağı oldu. Fuar süresince Ortadoğu bölgesindeki yerli ve yabancı müşterilere proje sunumları yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN'ın da katıldığı fuarı çoğunlukla Ortadoğu'da faaliyet gösteren yatırımcılar ziyaret etti. 

 

Bağcılar'da yeni tamamlanan NEVMAHAL projesi ile Büyükçekmece'de startı verilen OTTO BELLA projelerinin sunulduğu KARKIN standına ilgi büyüktü. OTTO BELLA projesi için çok sayıda ön talep toplandı.

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Karkın İnşaat pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@karkin.com.tr e-posta adresimiz veya 444 7 384 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.