Otto Bella, Abu Dhabi’de Uluslararası Yatırımcıyla Buluşuyor!

Prş, 2 Kas 2017

 

Karkın’ın Gözde Projesi Otto Bella, Abu Dhabi’de Uluslararası Yatırımcıyla Buluşuyor! Karkın, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de bu yıl 9’uncusu gerçekleşen; IREIS 2017 Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda yerini aldı. 2 – 4 Kasım  2017 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda pek çok ülkeden uluslararası düzeyde projeler, BAE ve Körfez Arap ülkelerinden uluslararası gayrimenkul yatırımcısıyla buluşuyor.

8 muhteşem villadan oluşan Karkın’ın prestij projesi Otto Bella'da; fuarda Türkiye’nin yenilikçi mimari örneklerinden birini temsil ederek, yabancı yatırımcıların dikkatini çekmek için yer alıyor.

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

Formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Karkın İnşaat pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. 


Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@karkin.com.tr e-posta adresimiz veya 444 7 384 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile bize iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.